כתיבה פשוטה

כתיבה פשוטה היא סדרת מפגשי כתיבה חופשית. כתיבה שיש בה הכל אך אינה שואפת להיות דבר מוגדר בהכרח - שיר, רומן, או פוסט. זוהי כתיבה אינטואיטיבית, יצירתית, הנובעת מהקשבה לזרם התודעה, למרחב ולרגע. כתיבה המבקשת להתפשט מכל מאמץ ולהשיב אותנו אל עצמנו, אל ההווה ואל מה שמבקש כעת ביטוי בתוכנו.

קרא עוד

טבע הכתיבה

"החיים הם יצירה, התחדשות תמידית... והאדם שותף לטבע ביצירת החיים... הטבע בעצמו משתף את האדם... ביצירתו ומראה לו את כוחה של יצירה" (א.ד.גורדון, החיים כיצירה, מתוך "האדם והטבע"). טבע הכתיבה היא סדנת כתיבה אינטואיטיבית, חופשית ויצירתית המתרחשת בטבע. היא הזמנה להיות שותפים ליצירה - היצירה שכבר קיימת סביבנו והיצירה שמבקשת לקבל ביטוי דרכנו. היצירה שהיא אנחנו.

קרא עוד

לוח כוונת הלב

מתחת לאדמה שאנחנו דורכות עליה נעים לוחות טקטוניים עצומים. מניעים יבשות וימים. אנחנו לא מרגישות בהם ורק אם נעצור לרגע ובאמת נחשוב עליהם, ניזכר כמה זה בעצם מפעים. גם ללב שלנו יש לוחות כאלה. מתחת (או אולי מעל במקרה הזה) לארץ השגרה שאנחנו מתפקדות בה, נעה רוח אדירה. משק כנפיים של כוונה כנה. אנחנו לא תמיד זוכרות שהיא כאן איתנו ורק אם נעצור לרגע ונקשיב לה, ניזכר כמה היא נעימה. נעימה ומניעה.

קרא עוד

פתאום בפשטות גופנו - בוקר של תנועה אותנטית וכתיבה

האם תנועה יכולה להוליד מילה? האם מילה עשויה לעורר תחושה? מה מתרחש במרחב שבין גוף לשפה? במפגש ננוע בין מרחב גופני-תחושתי ובין מרחב מילולי ונמצא את רקמת החיבור החיה ביניהם. במרחב עדין ומאפשר נחקור את האופן בו הכתיבה והתנועה יוצרות גשר בין מה שחי בתוכנו ומבקש כעת ביטוי לבין האפשרות שלו לפגוש את החוץ.

קרא עוד